• K čemu je registr


  Další definice slova je taková, že je to kniha snažící se o ucelený seznam věcí nebo něčeho jiného z určitého okruhu, nebo oboru. V podstatě bychom to mohli nazvat také seznamem, jak již citováno. V dnešní době to v podstatě platí. A že jich máme spousty, například v každé knihovně musí být, jinak v knihách a půjčování nastal chaos.

  Registry by si tedy měli lidé pochvalovat, ale ono tomu tak vždy není, obzvláště když se hovoří o registrech bankovních. Tyto oblíbené nejsou, protože jsou v nich jména a příjmení dlužníků se všemi osobními údaji.

  peníze

  Budiž, ten, kdo neplatí cíleně, nebo toho má více, dobrá, nechť tam zanesen je, aby byli ostatní varováni. Ale do těchto seznamů se dostane člověk ani neví jak. Všichni víme, jak to chodí, když se zapomene zaplatit. Má přijít upomínka a tak dále. Jenže některé firmy to neřeší a ihned vás strčí do registru. Tam budete i tři roky poté, co jste již dávno zaplatili. Nebo dva, jde o to, o který registr se jedná.

  peníze

  Stačí jednou vynechat SIPO, nezaplatit za telefon a jste tam. A když pak chcete někde v bance půjčku, tak vám ji nedají. Nesmíte se divit, registr vás staví do pozice podvodníka. Banka, respektive její zaměstnanec nezkoumá, proč a kolik a komu. Jste tam, ergo jste neplatič, tudíž v bance nedostane ani vindru a nepůjčí vám ani šachy nebo karty. Slušně vás vyprovodí bez vindry v kapse a je to.

  Takže pokud půjčku skutečně chcete a potřebujete, musíte bankovní sektor opustit a hledat někde jinde. Tak se určitě dostanete k výrazu americká hypotéka bez registru. A jste doma. A navíc s bonusem jako čtenářům tohoto článku. Vy nemusíte nikde hledat jako ti druzí. Vám stačí kliknout na odkaz, který je zde uveden o něco výše a hned se ocitnete na webové stránce společnosti, která vám výše citovanou půjčku-hypotéku poskytne. Je jen na vás, zda to vyzkoušíte.