• Lepší firma

    Také jste někdy už přemýšleli nad tím, že byste podnikali anebo byste dělali něco podobného? Jako například, že byste si pronajali virtuální sídlo, kdybyste pracovali jako OSVČ. Protože OSVČ znamená, že jste osoba samostatně výdělečně činná, což také je hlavně pro to, že si platíte sami sociální a zdravotní pojištění. A že si také vlastně spoříte na důchod. Vy nemáte žádného zaměstnavatele, ale zase musíte mít opravdu skvělou účetní, která vám se vším pomůže. Kolikrát jsem se také setkala s názory, že aby OSVČ ušetřili, že si žádnou účetní vůbec nenajmou a nebudou ji platit, že ušetří opravdu spoustu energie, také hlavně peněz.

    Home office.

    Jenomže tohle se pánové mýlili, protože šikovná účetní musí být opravdu pro všechny podnikatele. Je to povinnost, která vám vede účetnictví. Vy tak máte alespoň jistotu a veliký přehled o tom, za co utrácíte anebo jak vám jdou kšefty. Proto já jsem si řekla, že kdybych byla OSVČ, že bych se také sehnala nějaké opravdu kvalitní virtuální sídlo, které by také bylo na dobré adrese. A víte vůbec, co je to virtuální sídlo OSVČ? Opravdu skvělé virtuální sídlo pro OSVČ je takové, že vy vlastně nemáte žádnou fyzickou kancelář, protože u fyzické kanceláře platíte snad trojnásobek peněz, takže když budete mít virtuální sídlo pro OSVČ, tak ušetříte možná trojnásobně anebo i čtyřnásobně více peněz.

    Místo podnikání.

    A řekněte mi, jaký člověk by nechtěl ušetřit peníze. A to hlavně v šetření v dnešní době, kdy je doba taková nejistá a finančně nákladná, takže každý člověk je moc rád, když ušetří nějakou tu korunu, navíc. A také více informací o virtuálním sídle se dozvíte také na webu, stačí dát do vyhledávače virtuální sídlo pro OSVČ. Anebo jenom virtuální sídlo a uvidíte, co všechno vám vyjede. Budete tam mít opravdu hodně odkazů, takže budete mít opravdu hodně na výběr a vy se dozvíte, co to znamená virtuální sídlo.