• Právní účinky


    Také jste už přemýšleli nad tím, že byste si třeba pořídili nějakou virtuální kancelář anebo nějaké virtuální sídlo? Já si myslím, že v poslední době jsou virtuální sídla a virtuální kanceláře opravdu hodně populární a že čím dál tím více lidí je využívají. Nemusíte být přímo podnikatel anebo samostatně výdělečně činná osoba, ale také můžete být soukromá osoba stačí, abyste třeba splňovaly některé požadavky anebo by jste měli už vybráno. Co vy vlastně chcete? Kancelář? Prima. O konstruktivních a deklaratorní účincích Kancelar29 se můžete dočíst na webové stránce kancelář29.cz, kde jsou různé konstitutivní a deklaratorní účinky. A je to vznik anebo záměna či zánik právních okolností.

    Všechna práva jsou vyhrazena.

    Pokud se podíváte opravdu na webové stránky, tak se tam dozvíte, že tyto konstruktivní věci mají takový charakter. Pokud samozřejmě získají účinnost okamžikem, kdy se zapíší do našeho obchodního rejstříku, takže tady potom vyplývá fakt, že si musíte dávat na to pozor, co a jak děláte anebo musíte se také řídit naším obchodním rejstříkem. Má to hodně právních okolností. Tak se to všechno musí zapsat do rejstříku. A je to pouze jejich potvrzení, náprava a další právní okolnosti vždycky zůstávají v platnost, a to vždycky bez ohledu, kdyby byly viditelné v našem rejstříku, takže si na tohle musíte dát pozor, abyste potom něco nezanedbali anebo, abyste něco neudělali špatně.

    Právo se musí dodržovat.

    Však se říká, že neznalost zákona se neomlouvá. Já si myslím, že byste si raději dvakrát měli přečíst různé informace, které jsem vám sdělila. A to právě zjistíte na webových stránkách, které zde máte napsané. Já si myslím, že právě konstitutivní a deklaratorní účinky se vám budou hodit, abyste viděli všechny informace a abyste v tom takzvaně lidově neplavali. Já si myslím, že mnoho lidí právě chci mít všechny informace, než se do něčeho pustí.