• Stěhování spojené s vyklízením svépomocí

  Někteří lidé se mohou v životě dostat do situace, kdy se stěhují do zakoupeného nebo v dědictví získaného domu, v němž se nachází alespoň část původního inventáře. Toto se stává poměrně často ve chvíli, kdy dům neočekávaně opustí nebožtík, anebo vám jako součást prodeje přenechá vnitřní vybavení bývalý majitel. Někdy se může jednat o zajímavé a hodnotné předměty, například pokud se zajímáte o retro styl a jsou tu stará křesla, pohovka, noční stolky, konferenční stolek, komody či šatní skříň. Postačí jen drobná renovace a máte zdarma nebo za výhodnou cenu to, co byste jinde pracně sháněly třeba několik let.

  kontejnerová loď

  Jestliže se dostanete do podobné situace a chystáte se ke stěhovacímu procesu, může se vám hodit pronájem skladu z Prahy. Skladové kontejnery jsou přepravní boxy, které se využívají pro transport velkého množství zboží napříč světovými oceány i po souši, a s nimiž jste se již možná setkali na svých toulkách v blízkosti námořních přístavů nebo železničních překladišť. Kontejnery mají uzamykatelná ocelová vrata a předměty uložené uvnitř jsou tu zabezpečené před povětrnostními vlivy po celou dobu skladování i přepravy.

  skladové kontejnery

  Jestliže požádáte o pronájem kontejneru, bude vám dovezen až na místo určení a uložen přepravním jeřábem třeba několik metrů před vchodové dveře do domu. Máte pak k dispozici buď 37 nebo 75 krychlových metrů úložného místa pro nábytek, domácí spotřebiče, osobní předměty v krabicích, koberce, svítidla a cokoli dalšího, co je zapotřebí chránit před prachem, větrem, přímými slunečními paprsky, vodou či sněhem po dobu několika dnů, týdnů či měsíců.

  S pronájmy kontejnerů lze počítat v průběhu celého roku pro jakékoli akce a typy nemovitostí a je to ideální forma úložiště jak pro třídění věcí, tak i v případě, že potřebujete vyklidit prostor před prováděnou stavební rekonstrukcí.