• Za rok se stěhujete?


  Mnoho rodin s dětmi ale i samostatných párů žijí v pronajatých bytech, protože zatím nepotřebovali dům a nebo na něj neměli peníze. Většina lidí se totiž dnes neobejde bez hypotéky, a pokud jste ji nedostali nebo jste o ni ještě nežádali, možná teď už budete muset. Jestli už teď víte že vám končí smlouva v bytě a vy nebudete mít kam jít, je možná vhodná doba na pořízení vlastního bydlení. A pokud v místě, kde chcete žít, nejsou žádné moderní byty na prodej a do nájmu už nechcete, můžete si nechat postavit rodinný dům.

  stavba domu

  Sehnat pozemek není snadné
  Pokud se zajímáte o dění okolo sebe, víte, že pořídit v dnešní době stavební pozemek není jednoduché. V nabídce jsou spíše menší pozemky, které jsou často i svažité nebo mají nepravidelný tvar. Problém může být i se zasíťováním, a pokud je pozemek bez sítí, pořádně si připlatíte za napojení na kanalizaci, vodu i elektřinu.

  Máte ho?
  Podařilo se vám pozemek najít a teď už zbývá jen vyřešit kdo a co vám postaví? Někdo si troufne postavit dům vlastníma rukama, ale není to příliš časté. Většinou se pro stavbu svépomocí rozhodují lidé, kteří potřebují ušetřit co nejvíc peněz. Jestli ale nemáte čas nebo sílu stavět po práci dům, nechte si ho postavit od nás. Můžete si vybrat některý z našich typových projektů. Můžeme vám postavit třeba bungalov na klíč 4+kk. Vyberte si, který bungalov se vám bude nejvíce líbit, předáte nám pozemek a můžete se začít těšit na to, až bude stavba dokončená.

  klíč k domu

  Chcete zděný dům nebo se nebráníte ani dřevostavbě? Všechny naše domy stavíme v obou provedeních. Vybrat si můžete menší bungalov nebo velký bungalov do L, který patří mezi to nejlepší co nabízíme. Naše domy jsou dokončené podle smlouvy a projektu, a naše práce je opravdu kvalitní. Naši klienti jsou s námi spokojení, i vy můžete být jedni z nich. Podívejte se na recenze na našem webu.