• Jak se postarat o bytovku


  Bydlet v bytě často nemusí být žádný med. Mnoho zprvu cizích lidí, kteří jsou namačkaní i na jednom patře podle velikosti bytového domu není nic jednoduchého. Každý má jiný styl života, jiné potřeby, jiné zvyklosti, a samozřejmě jiný názor na všechno. I proto je někdy těžké se s některými lidmi domluvit. Jenže je potřeba spolu nějak rozumně vycházet kvůli pořádku ve společných prostorách domu. Každý bytový dům se skládá z bytových jednotek a ze společných prostor jako je zádveří, chodby, výtah, kočárkárna, sklepy, sušárna a někde i technická místnost.

  úklid prachovka

  Tak jak jste zelí si uklízet u sebe doma, tak musíte uklízet i společné prostory. Zejména starší lidé jsou zvyklí na to že na chodbě visely informace a rozpis služeb, u kterých se střídaly všechny byty v domě. Každý uklidil společné prostory podle aktuální potřeby. Každý týden se vymetají a vytírají schody a chodby s výtahem, a párkrát do roka se dělá velký úklid, který zahrnuje i úklid ostatních společných místností. Díky tomu je celá bytovka pravidelně uklízená. Co si budeme povídat, občas někdo zapomene zamknout vchodové dveře a do domu vnikne někdo kdo tam nemá co dělat. Výsledkem může být znečištění společných prostor, které je třeba zase uklidit.

  kbelík s vodou

  Nabízíme vám úklid společných prostor bytových domů, o které se postaráme profesionálními úklidovými prostředky. Naší prioritou je preciznost a kvalita odvedené práce. Zaměstnáváme jen velmi dobré lidi, kteří opravdu umí uklidit i velký nepořádek. Poradíme si se vším, a vaše společné prostory budou jako nové.

  Domluvte se
  Někteří lidé prostě nechtějí uklízet společné prostory s tím, že je využívají minimálně. Nemáte možnost jak někoho k úklidu donutit, a proto je lepší si sjednat úklid prostřednictvím firmy. Je to jednodušší, bez hádek a hlavně ve vysoké kvalitě. Díky tomu budete mít vždy čisto.