• Jde to i bez podprsenky


  Pamatujete se na druhý díl slavných filmů o „básnících“ s názvem „Jak básníci přicházejí o iluze“? Filmová postava Numira Cassa Tumbu from Bujumbura neboli známý Mireček se tam pochvalně vyjadřuje o ženském poprsí svérázným způsobem, a to tak, že se mu líbí, když ženy a dívky „nenosí prsenky“. Mirečkovy „prsenky“ si získaly sympatie obecenstva již krátce po uvedení filmu do kin v roce 1984, ovšem toto prohlášení má mnohem větší hloubku, než si mnozí myslí. Naznačuje nám všem, že je přirozené podprsenku nenosit. Samozřejmě, že pro muže je vždy pohled na obnažená ženská ňadra obrovskou sexuální výzvou a neskutečným testosteronovým stimulem, ovšem i pro ženy samotné je nošení podprsenky problém. Vlastně jim nepřináší nic dobrého.

  žena v šatech

  Ochabující svalovina – že se musí svaly v lidském těle neustále procvičovat, jinak ochabnou a zakrní, je všeobecně známo, snadno se o tom přesvědčíte například při zlomenině nohy. Jakmile vám totiž sundají sádru, nemocná noha bude již na první pohled slabší a bude nutné ji začít rehabilitovat, aby se svalová hmota posílila. Velmi podobné je to v situaci, kdy oblékáte podprsenku, která nahrazuje práci svalů hrudního koše, a díky tomu má pak poprsí škaredý povislý tvar.

  šaty bez podprsenky

  Bez podprsenek však nemusíte venku chodit v obavách, že vás budou muži okukovat, a že jim to bude způsobovat erekci, ono postačí, když namísto „prsenky“ zakryjete bradavky vhodnými kryty, a máte klid. Jestliže nejsou vidět bradavky, vzrušení se nekoná. Muži ani na velká ňadra se zakrytými bradavkami nebudou reagovat vzrušením, bradavky jsou totiž to klíčové, co potřebují vidět.

  A pokud přece jen potřebujete ňadra i bez podprsenky zformovat například do plesových šatů, využijete speciální tejpy na prsa, tedy pásky, s nimiž poprsí vytvarujete podle potřeby, a po skončení plesu se zas dál můžete procházet doma nebo venku přirozeným způsobem – tedy bez podprsenek Lifties.