• Krásné moderní bydlení


    Také přemýšlíte, jak budete bydlet anebo s kým budete bydlet? Když jsem se takhle vždycky ptala svých přátel, tak oni mi odpověděli, že vždycky chtějí bydlet tak, aby to bylo slušné a také, aby se tam měli dobře. Jenomže nechápu, jak každý si co představuje pod tím, že něco bude dobře a tak podobně. Proto jsem si řekla, že nejlepší by asi bylo, kdyby lidé také uvažovali nad tím, co by pro ně bylo nejlepší, je logické, že ne všem by vyhovovalo třeba bydlení v domě a nebo bydlení v bytu.

    Mám ráda velké domy.

    Také jsou tedy rozdíly, že nÄ›kdo chce bydlet v nájmu a nÄ›kdo také si chce radÄ›ji vzít hypotéku. Tady ale nejde, že byste byli tÅ™eba na nÄ›koho naÅ¡tvaní a nebo nikoho nepochopili. Já samozÅ™ejmÄ› chápu opravdu obÄ› dvÄ› strany. Protože jsou lidé, kteří se vůbec nechtÄ›jí zatížit a zadlužit hypotékou, kdežto jsou tedy ale zase lidé, kteří nechtÄ›jí bydlet v nájmu, aby zbyteÄnÄ› platili nÄ›komu peníze. NÄ›kdo říká, že placení nájmu, to je jako vyhazování penÄ›z do vzduchu. Tohle sice chápu, protože například kdyby záleželo na mnÄ› a záleželo by jenom na mém rozhodnutí, tak já bych si pořídila jedinÄ› dům a nebo byt na hypotéku.

    Dnešní bydlení je krásné.

    Mám ráda bydlení takové, které je moje a ve kterém si mohu dÄ›lat co chci, protože mÄ› opravdu hodnÄ› už zaráží, že tÅ™eba když chci bydlet v bytÄ› jako nájemce a mít pronajatý byt, tak kolikrát mi také říkají, že tam nemůžete mít žádná zvířata a nebo tÅ™eba v inzerátu je kolikrát napsáno, že tento byt pronajmou pouze dvÄ›ma lidem bez dÄ›tí a beze zvířat. Myslíte si, že tohle je opravdu dobré, že tohle se hodí? To podle mého názoru ne. Proto jsem si Å™ekla, že nejlepší bydlení je podle toho, jak si kdo každý pÅ™eje a já bych si přála bydlet s hypotéce a v krásném velikém domeÄku a nejlépe se zahradou. Ale každý bydlí jinak. A jak nejradÄ›ji bydlíte vy? Chcete mít opravdu velikou zahradu a nebo vám staÄí malá zahrádka?