• Kultura světa

    Máte rádi kulturu anebo žádnou kulturu vůbec nevyznáváte? Myslím si, že každý člověk žije v jiné kultuře. Ovšem ale když se řekne kultura, tak to neznamená, že myslím ihned kino, nebo divadlo. Myslím tím třeba taky různá náboženství anebo lidé, kteří žijí v různých koutech světa. Kultura je opravdu hodně rozmanitá. Kultura není jenom jedna, ale je to takový celek všeho, co nám svět může nabídnout. Abych se přiznala, tak já sama jsem se o kulturu velice zajímala. Zajímalo mě jak křesťanství, tak také samozřejmě Islám. Je to pro mě velice zajímavé a myslím si, že je opravdu veliká škoda, když třeba se lidé ani v málu nezajímají o kulturu.

    Kultury jsou různé.

    Pokud se třeba víc zajímáte o kulturu, jako o zábavu a například kino a divadlo, tak je to také v pořádku. Protože pokud se člověk zajímá o kulturu, tak je to prima, protože si člověk takhle alespoň rozšiřuje obzory o světě. Já s mým malým synem také moc rádi chodíme do divadla. Chodíme tam hlavně na nějaké komedie anebo romantické opery, protože nás to baví. Myslím si, že pokud malé děti budete vést odmalička ke kultuře a ke správnému chování, tak uděláte dobře. Protože si myslím, že náš svět potřebuje opravdu hodně radostných a veselých lidí, kteří se vyznají ve světě a aby se ve světě také neztratili.

    Kultura na ostrově.

    Za kulturou za synem jezdíme také do Anglie a také na Slovensko, kde se nám to moc líbí a kde také máme vlastně naše kořeny. Moje prateta byla z Anglie a můj prastrejda zase ze Slovenska. Musím říct, že máme tak kulturní rozmezí rozmanitosti, že až je to docela pěkné a zajímavé. Mě se tohle líbí. Pokud i vy máte zájem o kulturu, nebo chcete poznat další kulturní místa a další města, tak opravdu v tom nevidím problém, protože je to opravdu pěkné a jistě vás to zaujme. Kultura je tady s námi odpradávna a bude tady stále, ta k nám patří.