• Používáte dekorace?


  Většina lidí mění dekorace podle ročního období a nebo podle toho, jaké se slav svátky. Protože je tady podzim, slavíme Dušičky a někteří i Halloween. Toto období se vyznačuje tím, že chodíme na hroby svých zesnulých příbuzných, a zdobíme jim hroby věnci a kyticemi. V případě oslavy Halloween si zdobíme domy různými dekoracemi, jako jsou dýně, kostry nebo třeba imitace náhrobních kamenů. Jde o celkem pochmurný svátek, a to kvůli svému původu. Mnohem pestřejší jsou Vánoce, které nás čekají už za necelé dva měsíce od Halloweenu.

  barevná vajíčka

  Co se týče barevnosti a pestrosti dekorací, jasně vedou jarní a Velikonoční dekorace Lepaso. Příroda se probouzí, začínají kvést stromy a keře a můžeme pozorovat první květy. Jaro je obecně obdobím barev, a proto se spousta lidí těší na to, až si budou moct svoje příbytky vylepšit něčím barevným. Na jaře a na Velikonoce jasně vedou květiny, které se dají použít třeba do nějakého aranžmá, a nebo samozřejmě do věnců. U nás můžete najít spoustu dekorací, které můžete použít k výrobě aranžmá i k výzdobě celé domácnosti. Na Velikonoce jasně vedou jarní motivy – kuřátka, zajíčci nebo ovečky, a spolu s nimi je velký zájem o umělá vajíčka a peříčka. To všechno u nás najdete.

  velikonoční dekorace

  Naučte se to
  Jestli se vám nechce vyhazovat peníze za nákup dalších a dalších dekorací ale přesto nechcete mít doma stále to samo, nabídněte co se vám nehodí třeba na bazaru. Za utržené peníze si můžete koupit něco nového, třeba i z druhé ruky. Dekorace si můžete vyrobit i sami, a nepotřebujete k tomu spousty drahého materiálu. Používejte jednotlivé komponenty opakovaně. Stačí dekoraci po použití odstrojit a jednotlivé kousky můžete zakomponovat zase do něčeho nového. Tímto postupem ušetříte nejen spoustu peněz, ale také ulevíte životnímu prostředí.

  Na internetu najdete spoustu návodů, díky kterým se dekorace naučíte vyrábět sami.