• S kombinací Viagry a alkoholu si nezahrávejte


  Viagra a alkohol – dva poměrně časté úniky z reality při řešení problémů s erekcí a ztrátou chuti na sex. Mnoho mužů spoléhá na berličku v podobě Viagry, že jim pomůže zvládnout pokles erekce, a mnozí také sáhnou po sklence tvrdého alkoholu na kuráž, aby tím odbourali psychické blokády. V životě to na této planetě ale bývá tak, že přímá a rychlá cesta vede do pekel, zatímco ta zdánlivě namáhavější řeší problém komplexně. Použili jsme zde výraz „zdánlivě“, protože kdo se na takovou cestu vydá, brzy zjistí, že na ní sbírá řadu neočekávaných benefitů a výhod, takže vlastně ve finále je ta cesta mnohem přínosnější, než ta „zdánlivě“ přímá.

  modré tabletky

  Největší problém Viagry spočívá v tom, že se nezaměřuje na příčinu, ale řeší pouze důsledky. Tím pádem se dostáváte do bludného kruhu, protože nevíte, proč se vám potíže přihodily, a tak problém s erekcí může přejít do chronické podoby. Toto je ta přímá cesta polknout pilulku a očekávat rychlé vyřešení svízelné situace.

  opilý muž

  Moudří lidé jdou na to ale jinak. Obejdou Viagru a zahledí se do vlastního zrcadla svých chyb. Toto je zpočátku náročnější, protože ne každý rád odhaluje svoje vlastní nedostatky, natož aby je řešil a přiznal si je. Jakmile však toto překonáte, budete se ubírat správným směrem. Brzy zjistíte, že erekce klesá hlavně kvůli stresu a špatnému jídelníčku. A pak stačí zajít do nějaké vhodné prodejny zdravé výživy, informovat se o zlepšení stravovacích zvyklostí a začít odbourávat stresové vlivy.

  Se stresem vám mohou pomáhat bylinky, které lidé znají pod názvem adaptogeny. Patří sem například světoznámý Ženšen, Kotvičník zemní či Maca peruánská. Působí v lidském těle komplexně, berou si na starost potíže se zažíváním, s nervovou soustavou, krevním oběhem a zásobují orgány mnoha živinami, které akumulovaly do svých kořenů. Adaptogeny patří k nejsilnějším léčivým bylinám v přírodě a dobře je zná čínská medicína i indická Ájurvéda.