• Svatební tiskoviny

  Svatební tiskoviny. To je jedna z věcí, kterou budete řešit na vaší svatbě. Svatebních tiskovin může být hodně. Ne na každé svatbě musí být všechny, spousta svateb se bez většiny obejde, nicméně jsou takové, které byste měli rozhodně mít. Pokud nechcete utrácet a máte kreativního ducha, většinu si navíc můžete vyrobit sami. Takto získá vaše svatba ještě osobitější kouzlo. Pokud si ale na to netroufáte, je spousta svatebních agentur, které vám vyrobí jakékoliv svatební tiskoviny. Pojďme se podívat, které tiskoviny můžete mít na svatbě. Můžete se tady třeba inspirovat k tomu, co použijete na své vlastní svatbě. Některé věci totiž dokáží svatbu oživit a pro vás i hosty budou určitě příjemným zpestřením.

  svatba

  Svatební oznámení

  Svatební oznámení je jednou z tiskovin, bez kterých se prakticky neobejde žádná svatba. Prostřednictvím svatebního oznámení dáváte vědět, že se chystáte vzít. Svatební oznámení může být mnoho podob. Kdo chce ušetřit, posílá ho například emailem, ale tradicí je papírové svatební oznámení, které rozešlete všem, kteří by měli vědět, že se chcete brát. Ovšem pokud jste šikovní, je možné, že si svatební oznámení vyrobíte i sami.

  svatební tabule

  Jmenovky na stůl

  Svatební tabule je důležitou součástí svatby. Na většině svatbách se dodržuje zasedací pořádek dle určité etikety. Ale ne všichni samozřejmě vědí, jak a kde se posadit. Pro tyto účely jsou skvělé jmenovky, které umístíte na stůl. Můžete k nim přidat i malý dáreček, jako pozornost pro svatební hosty.

  Svatební noviny

  Svatební noviny může každý pojmout po svém. Co do nich dáte, je v podstatě na vás. Můžete tam umístit informace o svatbě, například chystaný program, menu, seznam her, které se budou hrát a podobně. Obvykle se do nich umisťují také informace o novomanželích, například jejich společné fotky, to, jak se seznámili a cokoliv dalšího vás napadne. Noviny si opět můžete vyrobit sami, nebo si je nechat vyrobit přímo na zakázku.