• Buďme rádi, že ženy obouvají boty na jehlových podpatcích


  Zamysleli jste se někdy nad tím, proč vysoké jehly slouží jako atribut sexappealu? Vždyť nohy jsou jenom nohy, a my muži je máme také. Na ženách obdivujeme zejména jejich odlišné vnady, s nimiž vyniká jejich fyzická krása, jako jsou ňadra s vystouplými bradavkami anebo vlhká růžová vagína, a k tomu všemu pak překrásný ženský obličej. Ale nohy? Co je vlastně na nohách tak zajímavého, že se kvůli tomu roztáčí kola obuvnického průmyslu, a ruku v ruce i erotika a sexuologie?

  dámské lodičky

  Chodidlo

  Boty na vysokých podpatcích velice výrazně poukazují na krásu ženských chodidel. Jestliže například zahlédnete někde na ulici krásnou dívku s vysportovaným zadečkem, stehny a lýtky, zřejmě se nezapomenete za tou krásou alespoň otočit, a to i tehdy, jestliže má dotyčná na sobě docela obyčejné tenisky. Tím to ale nekončí, protože drtivou většinu mužů zajímá, co je dál, co pokračuje pod těmi svůdnými kotníky a lýtky. Zalíbí-li se vám dlouhé svalnaté nohy, budete chtít, aby váš objekt zájmu odhalil i chodidla.

  boty na jehlách

  Veškerý obuvnický průmysl, který se zabývá výrobou sexy dámské obuvi, se opírá o základní stavební kámen, a tím je zvýraznění klenby. Čím bude klenba vyklenutější, a čím bude pata výš, tím lépe. Všimněte si, že velmi vysoké podpatky jsou nesmírně sexy, a je to proto, že odhalují mužům to nejkrásnější, co na ženských nohách vlastně je – klenba. Anatomie ženského chodidla je božským výtvorem, je to něco naprosto dokonalého a velice svůdného, a nemusíte být nutně fetišistou, abyste potvrdil slova renesančního mystika Leonarda da Vinci, že právě tvary chodidel dovedou vyvolat nesmírně silné erotické vzrušení a sexuální touhu.

  Buďme tedy rádi, že ženy nám, mužům, mají co ukazovat i tam dole, a že si krásy jejich chodidel můžeme užít do sytosti i díky modelům sexy dámských bot. Kdyby totiž měly místo nohou kopyta, možná bychom i jako lidstvo vyhynuli, protože by značně klesl zájem o přirozený sex.